Regulamin Lotów Tandemowych

1. Lot odbywa się w na Górze Żar lub Skrzycznem.
2. Rezerwacji lotu należy dokonać telefonicznie i w ten sposób ustalić dogodny termin.
3. Realizacja lotu jest ściśle zależna od warunków pogodowych.
4. Lot trwa od kilku minut, do około pół godziny, w zależności od warunków pogodowych i ustaleń na miejscu.
5. Lot może być skrócony na życzenie pasażera lub w przypadku gdy pilot zaobserwuje u pasażera jego złe samopoczucie (mdłości/zawroty głowy).
6. Pasażer musi posiadać odpowiedni ubiór, dostosowany do górskich warunków,  pory roku i temperatury.  Sugerowany ubiór to:

– długa bluzka lub kurtka wiatrówka (lato)
– puchówka (wiosna)
– długie spodnie
– okulary słoneczne
– rękawiczki

Wymaganym elementem są BUTY ZA KOSTKĘ (chroniące kostkę)

Niedopuszczane obuwie to wszelkiego rodzaju klapki, japonki, lakierki – które uniemożliwiają sprawny bieg oraz narażają nas na niepotrzebne urazy.

Strój, najczęściej spodnie – może ulec zabrudzeniu podczas startu lub lądowania – warto rozważyć wybór starszych jeansów ;).

6. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu – data ważności znajduje się na dole Vouchera.
7. Podczas lotu można wykonywać zdjęcia samemu lub skorzystać z udostępnionego urządzenia (GoPro).
8. W przypadku trudnych warunków termicznych priorytetem pilota jest wykonanie jak najbardziej wartościowego lotu, w dalszej mierze skupienie się na kręceniu filmu czy robieniu zdjęć – w skrócie – najważniejsze jest latanie, zdjęcia i filmy to zawsze dodatek.
9. Po ustaleniu terminu ostatecznego lotu pasażer może jeden raz zrezygnować z obranego terminu, informując o tym najpóźniej do 6h przed planowanym terminem lotu, a następnie ponownie zarezerwować inny termin. Po drugiej takiej rezygnacji, voucher traci ważność.

10. Przeciwwskazania: choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja, przebyte tuż przed lotem operacje, złamania, waga powyżej 110 kg.